Four Points by Sheraton İstanbul ile Keyifli Bir Haftasonu Geçirin!

Sektördeki en güçlü portföyü sunan 30 markası ve 131 ülkede yer alan 7 bini aşkın tesisi ile hizmet veren Marriott otellerinden Four Points by Sheraton İstanbul, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı değerlendirip şehrin kalbinde kısacık bir mola vermek isteyenleri, kusursuz bir deneyime davet ediyor.

Metropol karmaşası, iş stresi, şehir yaşantısı derken, uzaklaşıp kendiyle baş başa kalmak, herkesin hayali. Er Yatırım bünyesinde yer alan ve dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri Marriott’un markalarından biri olan Four Points by Sheraton İstanbul, şehrin kalbinde keyifli bir mola vermek isteyen misafirlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 

Kendinizi şımartmanın şehirdeki adresi

Zengin seçenekleriyle odanıza sipariş edebileceğiniz leziz bir kahvaltı, Four Points by Sheraton İstanbul’un özenle dekore edilmiş dinlenme köşelerinde keyifli bir kahve molası ya da usta şeflerin imza yemekleri ile kendinizi şımartmaya hazır olun. 

Şehrin kalbinde, keyifli bir mola

Dünyanın en büyük otel gruplarından Marriott Grubu’nun çatısı altında bulunan Four Points by Sheraton, İstanbul’un tam ortasında, stratejik bir konumda bulunuyor. Şehir merkezinin yanı sıra, şehrin gözde alışveriş ve gastronomi merkezi Vadistanbul’a birkaç dakika uzaklıkta, İstanbul Havalimanı’na, Haliç, Taksim Meydanı ve Beşiktaş vapur iskelesi gibi popüler mekanlara oldukça yakın mesafede konumlanan otele, şehrin birçok lokasyonundan kolaylıkla ulaşma imkanı mevcut.

Zihinlerde her daim hatırlanacak eşsiz anılar bırakmayı amaçlayan Four Points by Sheraton İstanbul, tüm misafirlerini bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Four Points By Sheraton İstanbul hakkında

Şehrin popüler ticari bölgelerine ev sahipliği yapan İstanbul Kağıthane’de konumlanan Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane, şehrin turistik mekanlarının çoğuna ve önemli alışveriş merkezlerine oldukça yakın mesafededir. İstanbul Uluslararası Havalimanı’na 33 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 46 km, Kağıthane Metro İstasyonu’na 5 dakika, Haliç Kongre Merkezi’ne 10 dakika uzaklıktadır. İstanbul’un en modern iş merkezlerinden Ferkoline’de bulunan otel 3 süit ve 2 engelli odası olmak üzere, ferah, konforlu ve modern tasarlanmış toplam 173 odaya sahiptir. İhtiyaca göre farklı boyutlara ayrılabilen, yüksek teknolojili ekipmanlara sahip, gün ışığı alan 3 toplantı salonu ile hizmet veren otel, ister tek başınıza, isterseniz tüm sevdiklerinizle konaklamak için kusursuz bir deneyim vadediyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.