/

Elite World Van, “Sıfır Atık Belgesi”ni Almaya Hak Kazandı

Elite World Van, çevre koruma ve sürdürülebilirlik alanındaki öncü çalışmalarıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekiyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık” çalışması kapsamında başarılı bir şekilde tamamladığı tüm aşamalar sonucunda “Sıfır Atık Belgesi”ni almaya hak kazandı. 

“Sıfır Atık Belgesi”ni almaya hak kazanmak için otel bünyesinde uygulanan tüm çalışmaların eksiksiz olarak yerine getirilmesinin ardından Elite World Van, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Sıfır Atık Belgesi’ni kazanan otel olmayı başardı.

Sürdürülebilirlik ve çevre koruma alanındaki başarılı çalışmalarıyla takdir toplamaya devam eden Elite World Van, bundan sonraki süreçte Sıfır Atık çalışmalarını diğer otellerinde de yaygınlaştırmayı hedefliyor. 

Geri dönüşüm alanında toplumsal bilinci artırmak adına yürüttükleri çalışmalarına hız kesmeden devam eden Elite World Van, Sıfır Atık Belgesi’ne sahip olmanın gururunu yaşarken, çevre koruma çalışmalarını daha da ileriye taşımayı taahhüt ediyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.