/

Elite World Hotels & Resorts’ta Yaza Merhaba

Yaz aylarının enerjisini doyasıya yaşamak, kendine zaman ayırıp özel spor eğitmeni ile hedefe yönelik spor deneyimi imkanı yaşamak isteyenler için Elite World Hotels & Resorts, Fit Life Spa & Health Center’larda, Yaza Merhaba kampanyası başlattı. 

Elite World Hotels & Resorts yenilenmek, canlanmak, sağlıklı olarak bir yaz sezonuna adım atmak isteyenlere harika bir fırsat sunuyor. Otel bünyesindeki Fit Life Spa & Health Center; kapalı yüzme havuzu, yeni nesil spor aletleri ve akıllı spor ekipmanlarının yer aldığı fitness salonu, şok duşları, buhar odası, Türk hamamı, sauna, masaj odalarında kişiye özel profesyonel masaj hizmeti alabilirsiniz.

Elite World Hotels & Resorts, Yaza Merhaba kampanyası ile Elite World Grand Istanbul Küçükyalı, Elite World Grand Istanbul Basın Ekspres, Elite World Istanbul Taksim, Elite World Istanbul Florya, Elite World Comfy Istanbul Taksim ve Elite World Van otelleri misafirlerine özel Fit Life avantajları sunuyor. Ancak bu kampanya yalnızca konaklayan misafirler için değil, otel dışından gelen misafirler için de geçerli.

Misafirlerin sağlığını ön planda tutan ve profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunan merkezlerde, günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak sağlıklı bir yaşama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elite World Hotels & Resort’un sağlık odaklı ve profesyonel ekibiyle hizmet veren merkezlerinde, günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak sağlıklı bir yaşam deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.