//

Ecole St. Pierre Hotel 2. Yılını Lezzetli Sunumlarla Kutladı

Ecole St. Pierre Hotel; tarihinden aldığı ilhamı modern bakış açısıyla harmanlayarak, misafirlerine unutulmayacak bir konaklama ve gastronomi deneyimi yaşatmaya 2. yılında da devam ediyor. 

İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etmiş, şık atmosfer ve zarafet yaklaşımını misafirlerine sofistike bir konaklama deneyimi ile sunan Ecole St. Pierre Hotel, tarihin dokusunu yeni lezzetleri, özel yemek sunumları ve özel bir müzik performansı ile biraraya getirdiği bir  2. kuruluş yılı kutlamasına imza attı.

Ecole St. Pierre Hotel Genel Müdürü Begüm Güneş ve Beste Yurttaş’ın da  ev sahipliğinde yapılan kutlama kokteyl ve akşam yemeğine Arzu Sabancı, Berrin Zorlu, Ebru Sanver, Emir Uyar, Oylum Talu, Zafer Kozanoğlu, Çiğdem Eşrefizade, Işın Görmüş, Melis Ağazat, Reyhan İpekel, Fatoş Mildon, Tuğba Parlak, Feyza Yozgat ve Özgür Keleş gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının seçkin isimleri katıldı.

Tarihi binanın içerisinde ve avlusunda, birbirinden iddialı İtalyan lezzetleri sunan IL Cortile Ristorante Pizzeria’nın yeni lezzet sunumları eşliğinde yapılan kutlamaya Ata Marin Band’in keyifli performansı eşlik etti.

Galata’nın değişiminde büyük katkısı olan Ecole St. Pierre Hotel ve IL Cortile’nin 2. yılına özel olarak hazırlanan lezzet, sunum ve dekorasyon davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.