The Peninsula Istanbul, 2024’ün En İyi Yeni Spa Otelleri Arasında!

The Peninsula Hotels’in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, Condé Nast Traveler’ın global editör ekipleri aracılığla dünyanın en iyi yeni otel SPA’ları şeçtiği ‘’Dünyanın En iyi En Yeni Otel Spa’ları 2024’’ listesinde yer aldı.

İstanbul Boğazı’nın kıyısında Tarihi Yarımada manzarasına hakim benzersiz konumu ile  dikkat çeken ve tüm konuk ve ziyaretçilerine geniş bir seçenek yelpazesiyle benzersiz bir SPA ve wellness deneyimi sunan The Peninsula Istanbul, lüks ve yaşam tarzı seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın editörleri tarafından belirlenen ‘Dünyanın En iyi En Yeni Otel Spa’ları 2024’ listesinde yer almaya hak kazandı.

Condé Nast Traveler editörleri, İstanbul’u ziyaret etmenin en büyüleyici yanlarından birinin, Doğu ile Batı arasındaki etkileşim olduğunu ve bu dinamiğin, The Peninsula Istanbul otelinin yeni spasında tam anlamıyla gözler önüne serildiğinden bir büyük övgü ile basetti. Batılı bir anlayışla tasarlanan ve 25 metre uzunluğunda kapalı yüzme havuzu ve şehrin Haliç manzarasına hakim muhteşem bir açık havuz gibi geniş olanaklar sunan The Peninsula Istanbul SPA ve Wellness merkezinin, hizmet anlayışındaysa Doğu’yu; özellikle markanın markanın Hong Kong ve Bangkok’taki ikonik otel spalarını çağrıştırdığını belirten Condé Nast Traveler editörleri, sedef kakmalı beyaz mermerlerle bezeli nefes kesici hamamı ile İstanbul’un kendine özgü spa kültürüne de atıfta bulunduğunu dile getiriyor. Bu mükemmel denge ve sunduğu benzersiz deneyimler sebebiyle The Peninsula Istanbul Condé Nast Traveler tarafından ‘’Dünyanın En iyi En Yeni Otel Spa’ları 2024’’ listesinde yer aldı.

The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi

Roma banyoları ve Osmanlı hamamlarından ilhamla tasarlanan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde, Zeynep Fadıllıoğlu’nun imza stili ve otelin sanat koleksiyonundan eserler fark yaratıyor. 

2.500 m² bir alana sahip The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi’nde, sekiz adet bakım odası, iki adet geleneksel Türk hamamı, etkileyici bir aydınlatmaya sahip 25 metre uzunluğunda yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve su altı müzik sistemi, macera duşu, buz çeşmesi ile kapsamlı bir bakım menüsü yer alıyor.

Cazip üyelik imkanları da sunan The Peninsula Istanbul’un son teknolojik donanıma sahip ekipmanları ile donatılmış ferah Fitness Merkezi’nde ise fitness ve mindfulness dersleri ile grup çalışmaları spor tutkunlarını bekliyor. 

Uzman terapistler eşliğinde eşsiz terapiler ve Margy’s Monte Carlo, MBR, Subtle Energies gibi dünyaca ünlü markalarıyla öne çıkan bakımlar sunan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi, hem bedene hem de ruha hitap eden deneyimlerin adresi oluyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.