/

Dünyaca ünlü Gastromasa Gastronomi Konferansı 4 farklı konsept ile gastronomi dünyasına damgasını vuracak!

Dünya gastronomi etkinlikleri içerisinde ilk 4 sırada yer alan VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 19-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde kapılarını yeniden açıyor. Bu sene “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” teması çerçevesinde şekillenecek olan VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı; Gastromasa Bar, Gastromasa Pastry, Farm Network & Hospitality Reader olarak 4 yeni konsepti ile Gastromasa’nın çatısı altında yer alarak, dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomisinin en önemli kongrelerinden olan VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, bu yıl yeni konseptleriyle “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” teması çerçevesinde organizasyonu şekillendirmeye devam edecek. VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda Gastromasa Bar, Gastromasa Pastry, Farm Network & Hospitality Reader konseptleri ile sektöre yön veren dünyaca ünlü gastronomi profesyonelleri aynı çatı altında toplanacak. 15. yılını geride bırakan Sözen Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek konferans bu sene sektörün nabzını tutacak konular, ilgi çekici workshoplar ve sürdürülebilir markaların katılımıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

19-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dünyaca ünlü şefleri, sommelier’leri, miksolojist’leri, gastronomi profesyonellerini ve sektörün önde gelen basın mensuplarını “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” teması altında iki gün boyunca gastronominin büyülü dünyasına davet ediyor!

Dünyaca ünlü 40 şef ve pastry şef, 10 sommelier, 6 miksolojist; ayrıca Türkiye’den sürdürülebilirlik ve biyoçeşitlilik konusunda profesyonel konuşmacılar, yatırımcılar, çiftçiler, şefler ve fikir önderleri VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda bir araya geliyor. Misafirler aynı zamanda projeleri ile sürdürülebilirliği destekleyen yüzlerce firmayı tanıma şansına ve stantları ile katılım gösteren firmaların yeni ürünlerini deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Gastromasa bu yıl dört farklı konsept ile dünya gastronomi sektörünü bir araya getiriyor!
Dünya gastronomisinin en önemli kongrelerinden olan VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, bu yıl dört farklı konsept ile devam ediyor. Gastromasa Konferansı içerisinde ilk kez yer alacak olan Gastromasa Bar’da misafirler dünyanın en ünlü ve ödüllü 10 sommelier’inin ve 6 miksolojist’inin ilham veren hikâyelerini ve en son trendleri dinleyecekler. Aynı zamanda konuklar sürdürülebilir bar ve içeceklerin önemi ve kalitesi üzerine gerçekleşecek ilgi çekici workshop’lar ile benzersiz bir deneyim yaşayacaklar.

Eşsiz yeteneklerin sergileneceği, yeni trendlerin ele alınacağı ve sektördeki sürdürülebilir çalışmaların masaya yatırılacağı Gastromasa Pastry bu sene çok daha özel olarak gerçekleşecek. Sürdürülebilir pastacılık ürünlerinin üretiminin önemi ve yaratıcılığının arttırılması gibi konularda pastacılık sektörüne yön veren dünyanın ünlü şefleri bir araya gelecek.

VII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın ana teması olan sürdürülebilirliği misyon edinmiş ve bu alanda çalışmalarını sürdürerek öncü olan dünyaca ünlü şefler sektörün geleceğini, gastronomi dünyasının sorumluluklarını ve bu alandaki yeni uygulamaları Farm Network’te ele alacak.

Bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın bir diğer konsepti ise turizm ve ağırlama sektörünün en önemli temsilcilerini bir araya getirecek olan Hospitality Reader. Turizm, otel ve restoran yatırımcıları ağırlama sektörünün geleceğini Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda masaya yatıracak.

Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı 19-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde yedinci kez gerçekleşecek. Biletler Biletix’te!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.