/

#DubaiDestinations Kampanyası, Seyahatseverleri Unutulmaz Bir Yaz Yaşamaya Davet Ediyor

Dubai’yi dünyanın en iyi yaşanabilir ve ziyaret edilebilir şehri haline dönüştürme vizyonu ile yola çıkan #DubaiDestinations kampanyası ile şehrin benzersiz cazibesini etkileyici hikayelerle sergiliyor. Ağustos ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya, bu sezon plaj destinasyonlarından kapalı eğlence mekanlarına, su parklarından eşsiz otellere ve aile dostu etkinliklere vurgu yapıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emirliği’nin hükümdarı Şeyh Ahmed bin Muhammed bin Raşid Al Maktum’un direktifleri doğrultusunda hayata geçirilen #DubaiDestinations kampanyası, Dubai’de yaşayanlar ve turistleri Dubai’nin sıcak aylarında sunduğu deneyimleri keşfetmek üzere yeni bir yolculuğa davet ediyor.

Dubai Hükümeti Medya Ofisi’nin (GDMO) yaratıcı departmanı Brand Dubai işbirliği ile hayata geçirilen kampanya, etkileyici hikayeler aracılığıyla dünya genelindeki seyahatseverlere Dubai’nin yaz mevsimi destinasyonu olarak eşsiz cazibesini sergilemeyi amaçlıyor.

Ağustos sonuna kadar sürecek olan #DubaiDestinations kampanyası, sakin plaj destinasyonlarından heyecan verici kapalı etkinliklere, eğlenceli su parklarından pitoresk otellere kadar şehrin en iyi yaz deneyimlerinin çekiciliğini gözler önüne seriyor. 

Kampanya, anlatılan hikayenin gücünü kullanarak, Dubai’nin sıcak aylarda sunduğu olanakları vurgulamayı amaçlıyor ve Dubai’yi dünyanın en büyüleyici destinasyonlarından biri olarak farklılaştıran eşsiz deneyimlere odaklanıyor. Bu kampanya dönemi, yerli ve uluslararası topluluğu Dubai’nin çeşitli çekiciliklerini keşfetmeye ve unutulmaz anılarını paylaşmaya davet ediyor.” dedi.

Hayata geçirdikleri #DubaiDestinations kampanyasının, şehrin sakinleri ve turistleri Dubai’nin yaz sezonunda  sunduğu eşsiz ve zengin hazineleri keşfetmek için heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya davet ettiğini belirten Brand Dubai Direktörü Shaima Al Suwaidi ise “Kampanya ile Dubai’nin yaz dönemindeki çeşitli çekim alanlarını tanıtmayı hedefliyoruz. Etkileşimli rehberler, etkileyici medya içerikleri ve diğer etkileşimli etkinlikler aracılığıyla, Dubai deneyiminin özünü sergileyen etkileyici hikayeler anlatmayı amaçlıyoruz ve bunun sayesinde BAE ve dünya genelinden insanları Dubai’de kendi olağanüstü maceralarına çıkmaya teşvik ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.