/

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa Kapılarını Açtı!

Tarihi Şanlıurfa merkezine çok yakın konumda bulunan ve Vimsa Grup yatırımıyla açılan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, misafirlerini ağırlamaya başladı. 17’si süit toplam 190 misafir odası, 1.150 kişilik kapasiteye sahip toplantı ve etkinlik alanları, 1.600 m²’lik spa ve sağlık merkezi, Şanlıurfa’nın ilk BigChefs restoranı ve lobisindeki Starbucks köşesi ile otel, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en yeni ve en üst sınıf oteli olarak öne çıkıyor. 

Şanlıurfa’nın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek isteyen turistler için de ideal bir konaklama seçeneği olan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’nın Şanlıurfa’nın ve yakın bölgenin turizm sektörüne ivme kazandırması bekleniyor. 

Şehrin En Konforlu Kral Dairesi

11 katlı DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, standart ve deluxe odaların yanı sıra alerjiye duyarlı oda kategorisi ve 116 m² alana sahip içinde mutfak, oturma odası ve yemek masası bulunan kral dairesi de dahil olmak üzere; farklı suit’leri ile misafirlerine modern ve konforlu konaklama olanakları sunuyor. Şanlıurfa’da eşsiz konumunda, bölgenin ilk uluslararası beş yıldızlı otel deneyimini sunan otel, günümüzün duyarlı markalarından ve tüketicileri için çöp ayrıştırmadan, doldurulabilir kozmetik ürünlere birçok detayında sürdürebilirlik detayları ile de dikkat çekiyor. Otelin dna’sına yayılan bölgenin tarihsel ve kültürel öğeleri ise, iç mimari ile sanat sanat arasında çabasız bir dengede müşteriye modern tasarımların bir parçası olarak zarafet içinde sunuluyor.

Ödüllü Lezzet Durağı

Ödüllü restoran zinciri BigChefs’in Şanlıurfa’daki ilk şubesine ev sahipliği yapan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, restoran zincirinin sevilen lezzetlerinin yanı sıra Şanlıurfa’ya özel yöresel tarifleriyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Özel dekorasyonu, açık büfe kahvaltıları ve haftasonu brunch’ları ile şehirde önemli bir lezzet durağı olan BigChefs, otel müşterisine uyguladığı indirim ve ayrıcalıklarıyla da ayrıca dikkat çekiyor.

Otel lobisinde yer alan Starbucks kahve köşesi ve Tolia Cafe ile otel lobisini konuklarına daha keyifli ve samimi kılan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, küçük atıştırmalıklar ve özel kahve seçenekleriyle, şehirde iş toplantıları için benzersiz bir alternatif oluşturuyor.

Şanlıurfa’nın en üst sınıf hizmet alanları

Toplamda 1.500 m²’lik alanıyla toplantı ve etkinlikler için eşsiz bir seçenek olan yeni açılan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, küçük toplantılardan görkemli davetlere her tip davet için hizmet sunuyor. Ayrı girişe sahip olan Urfa Balo Salonu, toplamda 900 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra Urfa Balo Salonu, dekorasyon ve sanat eserleriyle zengin ambiyansında davet organizasyonlarında zahmetsiz ve hızlı çözüm arayanlara hitap ediyor. Otelin bir diğer salonu Halfeti Salonu, gün ışığı alan ve üçe bölünebiliyor ve şık kahve molalarına ev sahipliği yapacak ferah bir fuayeye sahip. 14 kişiye kadar özel toplantılar için tasarlanan Siverek Toplantı Salonu ise yönetim kurulu ve iç toplantıları organize etmek için ideal bir seçim.

Bedensel Şifanın Zirvesi

Bölgenin en gelişmiş spa ve sağlık merkezine ev sahipliği yapan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, spor ve sağlık meraklıları için ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve son teknoloji spor ekipmanlarına sahip spor salonu; sauna, buhar odaları, igloo odası, Türk hamamıyla olanaklarını zenginleştiriyor. Bakım ve masaj alanında VIP odası ve cilt bakım odası ile toplam 7 özel odası bulunan spa alanı, ülkenin alanında en deneyimli profesyoenelleri ile hizmet veren Spa Soul tarafından işletiliyor. Merkezde, organik ve otantik bakım ritüelleri ile Balili terapistler misafirlere özel bir spa deneyimi yaşatılıyor. Tek günlük rahatlama ve sağlık deneyimlerinin yanı sıra DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da, uzun vadeli kullanım düşünen müşterier için fizyoterapik ölçüm odası ile her misafir kendi kişisel gereksinimleri doğrultusunda sistemli bir analizden geçiriliyor, kişiye özel bir spor ve sağlık programını hazırlanıp profesyoneller tarafından takip edilebiliyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.