//

DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista’dan 14 Şubat’a Özel Program

DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftleri Bodrum’un en romantik manzarasında Uzak Doğu lezzetleri denemeye davet ediyor. NAMA Sushi & Raw Bar’ın şefleri, çiftleri unutulmaz bir gastronomi yolculuğa çıkaracak.

Romantizmin doruklarda olduğu, yılın en romantik günü 14 Şubat Sevgililer Günü’nde DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista’nın bünyesinde bulunan NAMA Sushi & Raw Bar, o güne özel bir menü tasarladı.

NAMA Şef’leri, Uzak Doğu mutfağının benzersiz lezzetlerini harmanlayarak Sevgililer Günü’ne özel menüsünde ramen, edamame, yakitori, karides, tempura, sashimi, karışık sushi tabağı ve finalde de tatlı olarak macaron çilekli pasta ile misafirlerine eşsiz bir gastronomi yolculuk sunuyor. 

NAMA Sushi & Raw Bar’da Bodrum’un eşsiz marina ve Bodrum Kalesi manzarasıyla bar bölümünde Uzak Doğu mutfağını keyifle deneyimlenebilecek, aynı zamanda gün batımında teras katındaki özel konumu ile günün en güzel saatlerinin vazgeçilmez buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’da konaklayan misafirler aynı zamanda odalarında NAMA Sushi Raw & Bar’ın Sevgililer Günü özelinde yer alan menüsünü oda servisi hizmeti ile deneyimleyebilecekler.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista bünyesinde bulunan SPA SOUL’de de Sevgililer Günü’ne özel fırsatlar bulunuyor. Misafirlere, yılın en romantik gününe özel masaj paketleri yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.