//

Doubletree by Hilton Bodrum Marina Vista Misafirlerini ‘Sarı Yaz’a Davet Ediyor!

Kendine has dokusu, eşsiz atmosferi ve gizli güzellikleriyle Bodrum’un merkezinde yer alan DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, tek adımda Bodrum’u keşfetmek isteyen misafirlerini “Sarı Yaz” sezonuna davet ediyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista şehir merkezindeki özel konumu ile Sarı Yaz sezonunda da eşsiz bir tatil deneyimi sunmaya devam ediyor. Otelin terasında yer alan Uzak Doğu mutfağının iddialı ismi Nama Sushi & Raw Bar ile misafirlerine muhteşem bir gastronomi deneyimi sunarken girişinde yer alan ve dünya mutfağı lezzetleriyle gün boyu hizmet veren Big Chef’s ile de Bodrum ruhunu yaşatmaya davet ediyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın misafirleri Bodrum’un en büyük açık hava havuzuna sahip huzur dolu bahçesinde keyifli bir gün geçirebilecek ve hem bedenlerini hem de zihinlerini Spa Soul’un özel bakım ve masajları ile yenileyebilecekler. Bunun yanı sıra Bodrum’u yürüyerek keşfedebilecekleri gibi Bodrum Kalesi’ne, Bodrum Marina’ya ve eğlence noktalarına yine yürüyerek kısa sürede ulaşabilmenin konforunu yaşayacaklar. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.