//

Divan Mersin, QM Ödülleri’nde Akdeniz Bölgesi’nin En İyi Şehir Oteli Seçildi!

5 yıldızlı otel konforunu şehir merkezinde sunan Divan Mersin, turizm sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği QM Turizm Kalite ve Yönetim Ödülleri 2022’de Türkiye’nin En İyi QM Bölgesel Şehir Otelleri kategorisinde Akdeniz Bölgesi’nin En İyi QM Şehir Oteli seçildi.

Mersin’in sayısız uygarlığın izleriyle zenginleşen geleneği, Divan markasıyla özdeşleşmiş mükemmeliyetçi hizmet ve modern tasarım anlayışı ile Divan Mersin, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen QM Turizm Kalite ve Yönetim Ödülleri’nde Bölgesel Şehir Otelleri kategorisinde Akdeniz Bölgesi’nin En İyi QM Şehir Oteli seçildi. 

Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri olma özelliğine sahip QM Ödülleri gala gecesinde Divan Grubu adına ödülü Divan Mersin Genel Müdürü Berati Tuncer aldı. 

QM Ödülleri’nde markalaşma sürecini tamamlayan, sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren, bunu ilke haline getirmiş tüm sektör paydaşları değerlendirildi. Bu yıl 10 kategori 76 branşta verilen QM Ödülleri’nde iki aşamalı oylama sistemi ile sektörün en iyileri ödüllendirildi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.