//

Divan Brasserie Çankaya, Türk ve Dünya Mutfaklarını Harmanlayan Lezzetleriyle Ankara’da Misafirlerini Bekliyor

Ankara’nın kalbi Çankaya’da kapılarını açan yeni Divan Brasserie; lezzetli seçenekler sunan zengin menüsü, yenilikçi sunumları ve özel ambiyansıyla misafirlerine Divan kalitesini ve ayrıcalığını yaşatıyor. 

Divan Grubu, Ankara’daki ilk brasserie’si olan Divan Brasserie Çankaya’yı magazin, moda ve yaşam dergisi MAG ile birlikte gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıttı. Geceye, Ankara’nın iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk, Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Çalık, Restoranlar, Kafeteryalar ve Stadyumlar Direktörü Cem Doğan ve Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Gönül Gültekin de katıldı.

Köklü Divan markalarından biri olan Divan Brasserie, gurme reçeteleri taze ve kaliteli malzemeler ile harmanlayan menüleri, fark yaratan sunumları ve özel ambiyanslarıyla misafirlerine unutamayacakları deneyimler ve keyifli anlar vadediyor. Yakın zamanda Kavaklıdere’de kapılarını açan Divan Brasserie Çankaya, Divan’ın köklü geçmişi ve hizmet anlayışıyla Ankara’nın en prestijli lokasyonunda yepyeni bir lezzet serüveni sunuyor. Türk ve dünya mutfağı lezzetlerini dikkat çekici detaylarla sunan Divan Brasserie Çankaya, keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Misafirlerini dört kata yayılan iç ve dış alanlarında, 200 kişilik kapasitesiyle haftanın her günü Divan kalitesi ve lezzetleriyle ağırlayan Divan Brasserie Çankaya, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapılabilecek toplantı salonları ile özel davetler ve iş toplantıları için de ideal bir seçenek.

Divan’ın maharetli şeflerinin spesiyalleri, imza kokteyller ve çok daha fazlası…

İyi yemek kültürünü benimseyen ve özel deneyimler yaşamak isteyen misafirleri ağırlayan Divan Brasserie Çankaya, zengin menüsüyle dikkat çekiyor. Türk ve dünya mutfağından çeşitli tatlar sunan menüde Divan’ın gelenekselleşmiş lezzetlerinin yanı sıra kahvaltıdan akşam yemeğine, atıştırmalıklardan tatlılara günün her öğününe, her beslenme türüne ve her damak zevkine hitap eden enfes spesiyaller de yer alıyor. Mekânın fark yaratan ambiyansında sunulan Divan lezzetlerine, imza kokteyller ve ülkemizin eşsiz üzüm bağlarının ürünleri olan zengin şarap menüsü eşlik ediyor.

Divan Brasserie Çankaya, şehirde keyifli bir mola vermek ve özenle hazırlanmış, rafine tatları Divan misafirperverliği eşliğinde deneyimlemek isteyen herkesi bekliyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.