/

CVK Hotels & Resorts, Amerika Pazarının Nabzını Tutuyor

Sürdürülebilirlik ve misafir memnuniyeti açısından turizm sektöründe liderliği hedefleyen CVK Hotels & Resorts, Amerika’nın en önemli sektörel fuarlarından biri olan “IMEX Amerika 2023” Toplantı, Konferans ve Etkinlik Fuarı’na bu yıl stantla katılan ilk Türk otel markası oldu.

Kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatan CVK HOTELS & RESORTS, 17-19 Ekim tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşen Amerika’nın en büyük fuarı IMEX’e katıldı.

CVK Hotels & Resorts çatısı altında yer alan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul fuarda, gerçek Türk misafirperverliğinden mükemmel konaklamaya, özel lezzetlerden sağlıklı yaşama kadar hizmet verdiği benzersiz deneyimlerini tanıtma imkânı buldu.

CVK PARK Bosphorus Hotel Istanbul Genel Müdürü Murat Arslan 3 gün süreyle katıldığı fuar ile ilgili  “Uluslararası toplantılar, konferanslar, etkinlikler ve turizm sektörü için ABD’deki en büyük fuar olan IMEX Amerika’ya katılmaktan dolayı gururluyuz. 40m2’lik standımızda 3 gün boyunca çoğunluğu acenta sahibi olan yetkililer ile yaptığımız 150’ye yakın birebir görüşme ve sunumla, hem markamızı hem de Türkiye’yi tanıtma fırsatı bulduk. Özellikle toplantı ve etkinlik sektöründen önemli temsilciler ile bir araya geldik. Sektörün önde gelen dünya markalarının katıldığı fuarda CVK Hotels & Resort olarak yer almak, hem hedef pazarlarımızdan biri olan Amerika’nın potansiyelini yakından görmemizi, hem de talepleri yönetme fırsatını bize sundu. Imex fuarına stantla katılan ilk Türk markası olmanın gururunu yaşarken, bu kıtada sektörün nabzının tuttuğumuz içinde ayrıca mutluyuz” dedi.

İstanbul’un kalbinde yer alan CVK Park Bosphorus Hotel, konforu lüksle bütünleştirdiği atmosferi, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ve eşsiz lokasyonu ile dünyanın her ülkesinden misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.