/

Continent Worldwide Hotels’e Ülke Franchise Geliştirme & Operasyonlar Direktörlüğüne Yeni İsim

Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduran, Güney Asya, Orta Doğu, Türkiye, Körfez Ülkeleri ve Afrika bölgelerinde toplamda 25’ten fazla yeni otel franchise ve yönetim sözleşmesi ile hız kesmeden büyümeye devam eden franchise ve yönetim firması Continent Worldwide Hotels, deneyimli otelci Kemal Karataş’ı Ülke Franchise Geliştirme & Operasyonlar Direktörü pozisyonunda ekibe dahil etti. 

Geçtiğimiz günlerde önümüzdeki 5 yıl içinde 10 lokasyonda 10 otel açılışı konusunda İş geliştirme ve Gayrımenkul geliştirme firması Master Realtor ile de varılan mutabakat sonrasında, büyüme hızını arttıran ve mevcut 9 markasının haricinde, bölgeye ve pazardaki ihtiyaçlara gore yeni marka Ar-Ge çalışmaları içinde de olan Continent Worldwide Hotels, yönetim kurulu başkanı Ethem Zagikyan“ artan talepler ve görüşmeler sonucunda doğal olarak faaliyetlerimizin bulunduğu her bölgede profesyonellerle yeni birliktelikler yapmaktayız ve kadrolarımızı genişletmekteyiz. Bu, organik büyümenin kendiliğinden getirdiği bir ihtiyaç. Türkiye pazarı ve bu pazarda büyüme isteğimiz de konusunda uzman, profesyonel bir otelci ile beraber çalışma ihtiyacını doğurdu. Sn. Kemal Karataş bu bağlamda ihtiyaçlarımızı karşılayacak azim ve isteğe ve de profesyonel donanıma sahip bir otelci olarak bu pozisyon için en uygun kişi olarak dikkatimizi çekti… Bu birliktelik sonucunda, bölgedeki büyüme hızımızın artacağına, ve aynı zamanda da gerek franchise gerekse yönetim anlaşması yaptığımız mevcut tesislerin gereken tüm desteği Kemal bey ve ekibinden alacağımıza hiç kuşkumuz yok.” 

“Bu yeni başlangıç sebebi ve sektörün bu kolunda yeni deneyimlerin beni beklediğini de bilmemden dolayı, son derece heyecanlıyım. Continent Worldwide Hotels ve mevcut markalarının Türkiye pazarında halihazırdaki büyüme ivmesi ve benim de üzerinde çalışmakta olduğum strateji planı sonucunda çok kısa sürede markalarımızın çok daha bilinir ve çok daha fazla lokasyonda hizmet vermeye başlayacağına inancım tam.”Şeklinde mutluluğunu ve heyecanının ifade eden Kemal Karataş, kariyerine The Greenpark Hotel & Resorts ‘te Merkez Satış Ofisinde başladı. IHG Hotels, Sheraton Hotels ve Wyndham Hotels Group gibi çoklu markaları ile franchise ve yönetim hizmetleri veren otel gruplarında, üst düzey yöneticilik yaptı. Akabinde Türkiye’de Marriott Grubunun ilk Delta Markası olan Delta Hotel by Marriott Kağıthane’de açılış öncesi, sonrası Genel Müdür olarak devam etti. Franchise markalı olan Hampton by Hilton Oldcity,İstanbul otelinde de açılış ve açılış süreci deneyimlerini pekiştirerek mevcut bilgi ve birikimine ve de franchise sistemleri’ne karşı olan ilgisinin artması sonucunda, marka strateji ve yönetimi ve danışmalık tecrübelerine dayalı yeni bir arayış ile 15.10.2023 Continent Worlwide Hotels bünyesine katıldı

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.