//

Casa Nonna Bodrum’da Unutulmaz Bir Sevgililer Günü

Bodrum’un en güzel ve saklı koylarından birinde yer alan ve nefes kesen panoramik deniz manzarası ile büyüleyen Casa Nonna Bodrum, Sevgililer Günü’nde çiftlere unutulmaz bir deneyim sunmak üzere aşk dolu bir program hazırlıyor. Casa Nonna Bodrum, çiftlere özel hazırladığı menüsü ve ayrıcalıklı Spa deneyimi ile romantizm ve sade lüksü bir araya getirerek çiftleri unutulmaz bir kaçışa davet ediyor.

Bodrum’un en güzel koylarından İçmeler’de, doğaya olan saygısı ve misafir memnuniyeti ön planda olan anlayışıyla fark yaratan bir lüks butik otel olarak konumlanan Casa Nonna Bodrum, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyen çiftlere özel benzersiz bir program sunuyor. Her detayın özenle düşünüldüğü özel ayrıcalıklı konaklama programı, romantik aktiviteler, sevgililere özel özenle hazırlanmış enfes lezzetler, Casa Nonna Bodrum’un zarif ve sofistike atmosferi ve Bodrum’un büyüleyici manzarası eşliğinde benzersiz bir deneyime dönüşüyor.

Üç kuşaktır aynı koyda yaşayan ailenin geleneksel misafirperverliğinin, Casa Nonna hizmet anlayışına yansımasıyla, Casa Nonna Bodrum, eşsiz konumu ve nefes kesen panoramik deniz manzarasıyla çiftleri, romantizmin doruklarına çıkacakları büyülü bir atmosferde ağırlıyor. Bu romantik keşifte çiftler, Casa Nonna Bodrum’un özel koyundaki güzellikleri, gün batımının altın rengine büründüğü anlarda keşfediyor ve unutulmaz anılar yaratıyor.

Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan ve çiftler için çok özel bir dans olan Tango’dan esinlenilerek yaratılan Red Tango menüsü ve tango adımları ile isimlendirilen yemekler Casa Nonna Bodrum’un mutfak şölenine ev sahipliği yaparak çiftleri unutulmaz bir lezzet dansına davet ediyor. Şefin özenle seçtiği deniz mahsulleri ravioli, ızgara lahoso ve dana bonfile gibi lezzetli seçenekler, romantik bir atmosferde çiftleri eşsiz bir lezzet serüvenine çıkarıyor. Her tabak, özel olarak hazırlanan soslar ve yan lezzetlerle zenginleştirilmiş, özenle seçilmiş malzemelerle titizlikle hazırlanıyor. Şefin imzasını taşıyan ‘Red Tango’ ismi ile taçlanan tatlı ise, çiftlerin unutulmaz bir akşamın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Casa Nonna Bodrum, gastronomiye duyduğu sevgiyi ve özeni, Sevgililer Günü’nde çiftlere unutulmaz bir sofra deneyimiyle taçlandırıyor.

Günün stresinden arınmak ve birbirleriyle daha da yakınlaşmak isteyen çiftler için Casa Nonna Bodrum, profesyonel uzmanlar eşliğinde gerçekleşen çift masajı ile huzur dolu bir deneyim sunuyor. Spa alanının sakin atmosferi, çiftlere huzur dolu bir romantik kaçışın kapılarını aralıyor. Bu özel deneyim, Casa Nonna Bodrum’un çiftlere sunduğu benzersiz ayrıcalıklar arasında öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.