/

Caresse Bodrum Ayrıcalıklarla Dolu Dünyası ile Misafirlerini Şımartıyor

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum,  2023 yaz sezonun da  hizmetleri arasına eklediği helikopter transferi ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Bodrum, Datça yarımadasının ve Gökova körfezinin büyüleyici manzarasını helikopterden görüntüleyebilirsiniz. Geçtiğimiz sezonlarda da misafirlerin yoğun ilgisini gören yat kiralama servisi, bu sezonda Caresse Bodrum’un misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerin arasında yer alıyor. 

Caresse Bodrum ile Bodrum’un Güzelliklerine Uçun

Caresse Bodrum’un 2023 yılında misafirlerine sunduğu yeni ayrıcalıklardan biri olan helikopter transferi ile misafirler, Bodrum kalabalığına girmeden tatillerine huzurlu bir başlangıç yapabilecekler. Caresse Bodrum’un özel olarak ayarladığı helikopter ile misafirler;  Efes, Pamukkale ve Kapadokya gibi Türkiye’nin en önemli turistik noktalarına da rahat bir şekilde ziyaret edebilecekler.   

Caresse Bodrum’un özel yatları ile Bodrum ve Akvaryum Koylarını Keşfedin

Caresse Bodrum’un yat kiralama hizmeti ile misafirler, Türkiye’nin en güzel denizleri arasında yer alan Bodrum ve Akvaryum koylarını, lüks ve konforlu bir şekilde deneyimleyebilecek. Dinlenmek ve bölgedeki birçok tarihi ve simge yapıyı keşfetmek isteyen misafirler, şık, modern, klasik ve geleneksele kadar çeşitli yat seçenekleri arasında kendilerine en uygun olanı tercih edebilecekler. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.