/

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 2024 Yaz Sezonuna Başlıyor

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum; misafirlerine ilk andan itibaren onları özel hissettirecek kişisel bir tatil deneyimini sunmaya devam ediyor.

Caresse Bodrum, dünyaca ünlü restoranları, kişiye özel plaj deneyimi, misafirlere ve gruplara ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans ve tekne kiralama opsiyonları ve eşsiz spa deneyimi gibi sunduğu hizmetlerin yanı sıra, 2023 sezonunda Bodrum’a yeni bir soluk getiren benzersiz sanat deneyimi Caresse Art Projesini bu yıl uluslararası platforma taşıyor. 

Seçkin vizyonuyla Caresse Art, sanatseverlerle buluşmayı bekliyor

Geçtiğimiz yıl Caresse Art projesiyle yaza damgasını vuran ve kültür-sanat turizmine önemli bir katkıda bulunan Caresse Bodrum, bu yıl da özgün atmosferi, zengin sanatçıları ve eserleriyle, misafirlerine tatilin ötesinde sanatsal bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Sanat turizmi alanına öncülük etmek amacıyla 2023 yaz sezonunda ‘’Artistic Integrity’’ mottosu ile şekillenen Caresse Art projesi, bu yıl da pek çok sanatçıya ve esere ev sahipliği yapmaya devam edecek. 2024 yılı temasını ‘’Artistic Integrity Unity’’ olarak belirleyen Caresse Art projesi, bu yıl uluslararası platforma taşınıyor. Multi disipliner sanat anlayışını yansıtırken bir podyuma dönüşen ve sanatı yaşamın her noktasında görünür kılan proje, yenilikçi atölyelerin, sanatçı performanslarının, vizyoner turların ve söyleşilerin gerçekleşeceği proje Haziran ayından itibaren sanatseverlerle buluşacak. 

Buddha-Bar Beach Bodrum, Barbarossa Bodrum ve La Zucca Pizza Bar ile eşsiz bir gastronomi deneyimi Caresse Bodrum’da! 

Caresse Bodrum, dünyaca ünlü marka iş birlikleri ile misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini gastronomi alanında da yaşatmaya devam ediyor.  Gastronomi, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach Bodrum, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle benzersiz bir deneyim sunuyor. 

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik restoranı Barbarossa Bodrum, şefin özel yorumu ile hazırlanan taze ve yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle konuklarını ağırlıyor.

La Zucca Pizza Bar Bodrum, kaliteli ve taze malzemelerle harmanlanan İtalyan lezzetlerini misafirlerine özel bir deneyim şeklinde sunuyor. Fırın pizzaları, taze makarna ve salata çeşitlerinden oluşan özel menüsü ile La Zucca Pizza Bar Bodrum, gurme restoranlarından biri olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.