Buddha-Bar Beach’ten Eğlence ve Lezzet Deneyimi

Akdeniz çanağındaki ilk Buddha-Bar Beach, dünyaca ünlü neo-Asya menüsü, ikonik Buddha Bar müzikleri, huzurlu sahili ve hayran bırakan berrak denizi ile bu yaz da misafirlerini ağırlıyor. 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesindeki Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa’da yer alan Buddha-Bar Beach, menüsü ve dopdolu programı ile 2022 yaz sezonunda da Bodrum’un en popüler mekanlarından birisi olmaya devam ediyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle, Caresse Bodrum’un sahiline renk katıyor.

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, masmavi denize ve kumsala bir adım uzakta konumlanan Buddha-Bar Beach, misafirlerine Buddha-Bar’ın eşsiz müzik zevkine sahip çalma listesi eşliğinde birbirinden lezzetli kokteylerin keyfini çıkaratabilecekleri izole ve sakin bir cennet vadediyor.

Buddha-Bar Beach’in tasarımı, renkli bohem plaj şıklığı ile ahşap, su ve taş gibi doğal unsurları, 1980’lerin orijinal sahil destinasyonlarından Ibiza ve Goa’nın ihtişamı ve cazibesinin biraraya gelmesiyle oluşuyor.

Dünyaca ünlü neo-asya menüsü ile misafirlerini büyüleyen Buddha-Bar Beach’in eşsiz yemekleri Worldwide global şefi Zuzumonun özel reçetelerinden oluşuyor. Zuzumo’nın Asya-Akdeniz mutfaklarından ilham alarak hazırladığı çağdaş füzyon menüsünde; doğu ve batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanıyor. Suşiden Ceviche’ye kadar taze deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde yer alıyor. Birbirinden lezziz yemeklerden oluşan menüye de Buddha-Bar Beach’in miksolojistlerinin özel olarak hazırladığı imza kokteyller eşlik ediyor. Buddha Bar’ın global miksolojisti Francesco Galdi’nin, beş duyuya da hitap eden kokteylleri dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatların karışımından oluşuyor.  

“Sunday Vibes” ile Pazar günleri de keyifli…

Buddha-Bar Beach’te geçtiğimiz sene ilk defa düzenlenen  “Sunday Vibes” bu yaz sezonunda da Pazar günlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Dünya çapında tanınan efsanevi Buddha-Bar DJ’leri ile Türkiye’nin önde gelen sanatçı ve gruplarının kendine özgü performanslarının sergilediği “Sunday Vibes” ile yazın enerjisi Buddha-Bar Beach atmosferinde yaşanacak.

Lounge ve house türlerinin yerel müziklerle avangart bir şekilde derlenmesiyle yaratılan Buddha-Bar soundtracks’leri de olağanüstü bir deneyim yaşatıyor. Caresse Bodrum, Müzik ve Ambiyans Koordinatörlüğünü de yıllardır olduğu gibi bu sene de Levent Severöz’e emanet etti.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.