//

Buddha-Bar Beach Misafirlerini Ağırlamaya Başladı

Akdeniz çanağındaki ilk Buddha-Bar Beach, dünyaca ünlü neo-asya menüsü, ikonik Buddha Bar müzikleri ve djleriyle birlikte, huzurlu sahili ve denizi ile bu yaz da misafirlerini ağırlıyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa’da yer alan Buddha-Bar Beach, menüsü ve özel etkinlikleri ile 2023 yaz sezonunda da Bodrum’un en popüler destinasyonlarından birisi olmaya devam ediyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle, Caresse Bodrum’un sahiline renk katıyor.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Buddha Bar, Turkey

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, masmavi denize ve kumsala bir adım uzakta konumlanan Buddha-Bar Beach, müzik felsefesi ve etkinlikleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Buddha-Bar’ın dünyaca ünlü djleri misafirlerle buluşmaya devam ederken yerel djleriyle de öne çıkıyor.

Buddha Bar, geniş miksoloji menüsü, yeni açılan sahil barı ile konuklarına birbirinden lezzetli kokteyllerin keyfini çıkartabilecekleri izole ve sakin bir cennet vadediyor.

Buddha-Bar Beach’in sofistike tasarımı, renkli bohem plaj şıklığı ile ahşap, su ve taş gibi doğal unsurları, 1980’lerin orijinal sahil destinasyonlarından Ibiza ve Goa’nın ihtişamı ve cazibesinin bir araya gelmesiyle oluşuyor.

Dünyaca ünlü neo-asya menüsü ile misafirlerini büyüleyen Buddha-Bar Beach’in eşsiz yemekleri Worldwide global şefi Zuzumo’nun özel reçetelerinden oluşuyor. Zuzumo’nın Asya-Akdeniz mutfaklarından ilham alarak hazırladığı çağdaş füzyon menüsünde; doğu ve batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanıyor. Suşiden Ceviche’ye kadar taze deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde yer alıyor. Birbirinden leziz yemeklerden oluşan menüye de Buddha-Bar Beach’in miksolojistlerinin özel olarak hazırladığı imza kokteyller eşlik ediyor. Buddha Bar’ın global miksolojisti Francesco Galdi’nin, beş duyuya da hitap eden kokteylleri dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatların karışımından oluşarak misafirlerde izler bırakmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.