//

Bodrum Loft, Dünyaca Ünlü Condé Nast Traveller Dergisine Haber Oldu

Akfen Grubu’nun bir yatırımı olarak doğaya saygılı modern mimarisi, eşsiz ambiyansı ve marka restoranlarıyla Bodrum’un vazgeçilmezlerinden olan Bodrum Loft, dünyanın saygın seyahat yayınlarından Condé Nast Traveller dergisine haber oldu. Dergide Bodrum Loft için övgüde bulunulurken, bu yıl açılan Ters Köşe Restoran’dan şöyle bahsedildi, “Türk Rivierası’nda şık bir cennet olan Bodrum Loft, açılan yeni restoranı sayesinde bu yazın en gözde yerlerinden biri olmaya aday.”

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan, doğaya saygılı modern mimarisi, eşsiz ambiyansı ve marka restoranlarıyla kısa zamanda Bodrum’un vazgeçilmezleri arasına giren Bodrum Loft tatil köyü, dünya çapında önemli bir başarıya daha imza attı.

Bodrum Loft, dünyanın saygın seyahat yayınlarından Conde Nast Traveller dergisinin “Hot List” sayısında yer almayı başardı.

Conde Nast Traveller dergisinin haberinde Bodrum Loft için “Türk Rivierası’nda şık bir cennet olan Bodrum Loft, açılan yeni restoranı sayesinde bu yazın en gözde yerlerinden biri olmaya aday. Ters Köşe, geleneksel Türk balık restoranı olarak, Ege Denizi’nin masmavi suları üzerinde konumlandırılmış. Taze yakalanmış balık, deniz ürünleri ve meze çeşitlerinin yer aldığı menüsü ile güneşli bir öğleden sonra geçirmek için mükemmel bir mekân” ifadelerine yer verildi.

Dünyanın birçok ülkesinden tatilcilerin tercih ettiği Bodrum Loft, açıldığı günden bu yana dünya çapında yayın yapan birçok prestijli dergi ve gazetenin listelerinde kendisine yer buldu. The Times, Tatler, Vanity Fair, Conde Nast Traveller, Time, The Telegraph, Forbes gibi yayınlar, Bodrum Loft’u öne çıkaran özellikleri, doğaya saygılı mimarisi ve kalitesi hakkında övgülerde bulundular. 

1 Mayıs Çarşamba günü 2024 tatil sezonunu açan Bodrum Loft, yeme içme alanında da çok iddialı. Bodrum Loft, bu yaz Ankara’nın popüler mekânlarından Ters Köşe Balık Restoran’ı Bodrum’a taşıdı. Yeni şubesiyle misafirlere sonsuz maviye karşı lezzetli anlar vaad eden Ters Köşe, Bodrum Loft’un gastronomi alanındaki çeşitliliğini artırıyor. Tesiste aynı zamanda, Michelin Rehberi’ne tavsiye edilen restoran olarak giren Loft Elia Restaurant ve Paper Moon Bodrum Loft gibi sevilen restoranlar da bu yaz sezonunda konuklarına hizmet vermeye devam edecek. Bodrum Loft, denizin sonsuz güzelliği ve birbirinden lezzetli seçenekler sunan restoranlar sonrası konuklara iki farklı barda eğlence seçeneğini de sunuyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.