Birleşik Krallık’ın Yeni Tur Operatörü Holiday Best, Özgün ve Bütçe Dostu Bir Tatil Teklifiyle Sektörü Altüst Etmeye Hazır  

The Sun’da yer alan habere göre Birleşik Krallık merkezli, yeni kurulan tur operatörü Holiday Best, Türkiye, Yunanistan, İspanya ve Mısır gibi Akdeniz destinasyonlarına yeni ve uygun fiyatlı tatil fırsatları sunacak.

Kişi başı 311 Euro’dan başlayan fiyatlarla turizm ve seyahat sektörün karşısına çıkacak olan Holiday Best aynı zamanda sadece 50 Euro depozito alacak.

Çoğu tatil paketlerinde olduğu gibi, tüm masraflar önceden listeleniyor ve ayrıca  Holiday Best müşterilerine gizli ekstralar olmayacağının söz veriyor böylece seyahatseverler tatillerini bütçelerine ve önceliklerine göre uyarlayabilirler.

Holiday Best’in Pazarlamadan Sorumlu Başkanı John Milburn, “Pandemi süresince Birleşik Krallık seyahat şirketleri çok zorlandı ve bazıları pazardan tamamen ayrıldı. Artık sektör toparlanıyor, pek çok müşteri tekrar seyahat etmek isteği içerisinde ve genel olarak tatil paketlerinin yeniden canlanmasıyla birlikte, Birleşik Krallık’taki seyahatseverlere yeni bir şey sunmanın tam zamanı” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.