/

Benzersiz Bir Konaklama Deneyimi Hyatt Regency İzmir İstinyepark’ta!

Misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatma hedefiyle yola çıkan Hyatt Regency İzmir İstinyepark, lüks ve sadeliği bir arada sunarak, ayrıcalıklı hizmetleriyle misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Körfez manzaralı Deluxe odalarının yanı sıra lüks dekorasyonuyla göz kamaştıran ve kişiye özel konforla tasarlanan Penthouse odasıyla Hyatt Regency İzmir İstinyepark, şehrin en özel adresi olmaya devam ediyor.

“İzmir’e Hyatt geldi” mottosuyla kapılarını açan Hyatt Regency İzmir İstinyepark, tüm misafirlerini İzmir’in ışıltılı yaşamıyla buluşturmaya devam ediyor. İzmir Körfez manzaralı 160 odası, 2000m2’ye yayılan 10 toplantı salonu, 500 metrekarelik alanda konumlanan fuaye alanlarıyla Hyatt Regency İzmir İstinyepark, şehir otelciliğine yeni bir soluk getiriyor. Hyatt Regency İzmir İstinyepark, sunduğu premium hizmetler, üst düzey tasarım ve teknolojinin hakim olduğu geniş etkinlik alanlarıyla, misafirlerine yepyeni bir konaklama deneyimi sunuyor. 

Lüksün sadelikle buluştuğu tasarım;  Penthouse 

Hyatt Regency İzmir İstinyepark’ın premium hizmetleri arasında öne çıkan Penthouse oda deneyimiyle, lüks ve sadeliğin eşsiz uyumunu gözler önüne seriyor. Tamamı doğal ahşap mobilya ile tasarlanan Penthouse, merkezi soğutma sistemi, yüksek teknolojinin hakim olduğu oda otomasyonları, kişiye özel mutfak, estetik bir hava yaratan cam dekorasyonu ve çalışma odasıyla benzersiz bir konaklama deneyimi vadeden özel suit odanın doğal bitkilerle peyzajı gerçekleştirilen muhteşem terası da küçük partiler için muhteşem bir seçeneğe dönüşüyor. Penthouse’da yer alan başarılı ressam Gamze Taşdan’ın imzasını taşıyan eser ise odaya elegant bir hava katıyor.

Ruhunuza dokunan bir Spa deneyimi; Spa Soul 

Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ta bulunan Spa Soul, şehrin tüm önemli cazibe merkezleriyle çevriliyken, yenilenmenize ve enerjinize yeniden odaklamanıza yardımcı olacak sakinleştirici bir atmosfer sunuyor. Sauna, buhar odası, fitness merkezi ve açık havuz genel sağlık durumunuza keyifli bir katkı sağlamak için spa bölümü içerisinde bulunuyor. Masaj ve bakımlar için içerisinde sauna, buhar odası ve hamam bulunan Spa Suiti, spa deneyiminizi özelleştirilmiş bir konforla mükemmelleştirmenizi sağlıyor. Spa deneyimini evde bakım rutinleriyle birleştiren Spa Soul, Welcome To Club ve Charme d’Orient ürünleriyle misafirlerine bütüncül bir deneyim sunarken; çeşitli antioksidanlar, vitaminler ve mineraller içeren, aynı zamanda da damak zevkinizi okşayan çaylar sunmak amacıyla kurulan Melez Tea’nin birbirinden farklı ürünleri ile rahatlamanıza yardımcı oluyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.