/

Address Istanbul’da Sevgililer Günü’ne özel üç paket

Lüks ve şıklığı zarif çizgilerle bir araya getiren Anadolu Yakası’nın lüks oteli Address Istanbul, yılın en romantik günü 14 Şubat Sevgililer Günü’nde üç ayrı paketle romantizmi doruklara çıkarmayı hedefliyor.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Üsküdar’da konumlanan Address Istanbul, rüya gibi bir Sevgililer Günü için çiftlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Eşsiz manzarası ve her detayı incelikle düşünülmüş Sevgililer Günü paketleri kapsamında çiftler romantik bir akşam yemeği, bir gecelik konaklama ve ve çiftler için SPA keyfi yer alıyor. Çiftler bu paket kapsamında yer alan hizmetlerden dilediklerini tek tek seçebildikleri gibi tüm hizmetlerden paket olarak da faydalanabiliyor.

Şık sunumları, Türk ve Dünya mutfaklarını ustalıkla harmanlayan hünerli şefleri ile dikkat çeken The Restaurant, 14 Şubat günü çiftleri ilk tadımda aşka davet ediyor. Acılı salatalık çorbası eşliğinde başlayan bu aşka yolculuk, levreğe sarılı somon tartar ve somon havyarı ile devam ediyor. Ara sıcaklarda ise kalamar ve karides dolgulu ravioli ile sizi büyülemeye devam ediyor. Peşinden ana yemeğin başrolü ızgara dana bonfile, kereviz püresi ve zengin soslarla birlikte servis ediliyor. Aşkın evrelerinden esinlenen bu özel menü çilekli ve frambuazlı Sorbe ile romantik bir final yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.