/

Address Hotel Istanbul İkinci Yılını Kutluyor

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul, Anadolu Yakası’nda ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Şehrin önemli etkinliklerine ev sahipliği yapan, sanat, cemiyet ve iş dünyasının ileri gelen isimlerini ağırlayarak Anadolu Yakası’nın popüler oteli olmayı başaran Address Hotel Istanbul başarılarını özel bir geceyle kutluyor.

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts bünyesinde faaliyet gösteren Address Hotel Istanbul başarılarla dolu iki yılı geride bırakıyor. Ayrıcalıklı hizmetleriyle Anadolu Yakası’nın popüler dikkat oteli olmayı başaran Address Hotel Istanbul, başarılarla dolu 2’inci yılını deneyimli ekibi ve işbirliği gerçekleştirdiği davetlilerden oluşan özel bir geceyle kutluyor. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı davette söz alan Address Hotel Istanbul Genel Müdürü Ahmet Antepli; “Address Hotel Istanbul ailesi olarak kat ettiğimiz başarılarla dolu yolculuğu kutlamak için bir aradayız. Öncelikle bu kadar kısa sürede Anadolu Yakası’nın en gözde ve talep gören oteli olmayı başardığımız için hepsi birbirinden değerli ekibime ve siz değerli iş ortaklarıma teşekkür ediyorum. Geçen iki yıl boyunca konuklarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler ve gördüğümüz ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha gözler önüne seriyor” dedi. Yerli ve yabancı konuk profiliyle kısa sürede Anadolu Yakası’nın yoğun rağbet gören adresi olmayı başaran Address Hotel Istanbul kişiye özel konaklama hizmetleri, her ay farklı bir temayla organize edilen gastronomi etkinlikleri ve şehrin ses getiren özel davetlerine ev sahipliği yapışıyla iki yıl gibi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İş toplantılarındanözel kutlamalara 

Açıldığı ilk günden itibaren farklı kulvarlarda bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan Address Hotel Istanbul, yüksek teknolojik altyapıların yer aldığı ve geniş kapasitesiyle hizmet veren toplantı salonlarıyla birçok global firmanın etkinliğine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Düğün seremonilerinden babyshower etkinliklerine, özel davet yemeklerinden galave kokteyl davetlerine kadar birçok etkinliğe kapılarını açan otel gelecek yıllarda da geniş çaplı birçok etkinliğin adresi olmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.