/

TUSİD – TÜYAP iş birliği protokolü imzalandı

TUSİD ve TÜYAP arasındaki “HOSTECH by TUSİD – Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı” işbirliğinin imzaları Hilton Bomonti İstanbul’da düzenlenen iftarda atıldı.

Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TUSİD) tarafından düzenlenen, 2023 yılından itibaren TÜYAP Fuarcılık Grubu organizasyonu ile gerçekleştirilecek “HOSTECH by TUSİD – Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı” işbirliğinin imzaları Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşen iftar ile atıldı. 21-24 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 25. HOSTECH by TUSİD Fuarı’nın lansmanının gerçekleştirildiği iftar etkinliğinde imzaları TUSİD Başkanı Güçlü Kaplangı ile TÜYAP Fuarcılık Grubu Genel Müdürü İlhan Ersözlü attılar.

Geniş yurt dışı ağı ve bağlantıları sayesinde bu iş birliğinin fuarın ihracat potansiyeline ciddi bir ivme kazandıracağının belirtildiği imza töreninde TÜYAP Fuarcılık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal da hazır bulundu.

Etkinlikte TUSİD’e katılan yeni üyelere plaketleri TUSİD kurucu başkanları Tahsin Öztiryaki, M. Ali Sözmen, İsmail Erdoğan, Uğur Atalay ve Vehbi Varlık tarafından teslim edildi.

Tolga Atalay

Solid Consulting Group Kurucu Başkanı & Danışman Şef

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.