//

Kempinski Hotels, Gallup Ayrıcalıklı İşyeri Ödülü’nün sahibi oldu

Avrupa’nın en köklü uluslararası lüks otel grubu olan Kempinski Hotels, dünyanın en bağlı işyeri kültürlerini değerlendiren ‘2022 Gallup Ayrıcalıklı İşyeri Ödülü’nü (GEWA-Gallup Exceptional Workplace Award) almaya hak kazandı.

Gallup, öngörülmesi pek de mümkün olmayan bir yılın daha ardından, Kempinski Hotels‘in bu süreçte çalışanlarını geliştirmeye devam ettiğini, lüks otel grubunun kurumsal değerlerine sadık kaldığını ve çalışanlarına verdiği önceliği korumak için esneklik, kararlılık ve bağlılık gösterdiğini belirterek ödüle layık bulunduğunu belirtti.

Kempinski Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Başkanı Melissa Salibi, “Bu ödülle birlikte, Kempinski artık hem dünya çapındaki seçkin kuruluşlar arasında hem de bu ödülü şimdiye kadar kazanan ilk Avrupa şirketleri arasında yer alıyor. Ödül, bir işveren olarak bizi son derece saygın rakiplerimizin önüne koyarak sadece harika bir başarı değil, aynı zamanda faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda Tercih Edilen İşveren Markası olmamızı sağlayan ‘insan vizyonu’ odağımızı başarıyla yerine getirdiğimizin bir kanıtı. Bu takdiri almak, yalnızca iyi bir katılım puanına sahip olmakla ilgili değil, daha çok çalışan deneyimi ve refahı etrafında dönen bir kültürü organik olarak oluşturmak ve sürdürmekle ilgili.” diyor.

Kempinski Hotels grubunun Bodrum’daki temsilcisi olan“Kempinski Hotel Barbaros Bay” “2022 Gallup Ayrıcalıklı İşyeri Ödülü”nü almanın gururuyla kapılarını 23 Nisan’da açıyor.

Modern ve yalın mimarinin hâkim olduğu ve tümü panoramik deniz manzarasına sahip, 24’ü suit olmak üzere toplam 173 odası, tüm gün dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan Barbarossa Beach Restaurant, Olives Restaurant ve Saigon Restaurant’ı ve barları, unutulmaz düğünler ve davetler için ayrıcalıklı hizmet sunulan toplantı ve etkinlik alanları, ferah tasarımı ve 5.500 m²’lik büyüklüğe sahip deniz manzaralı Sanitas SPA’sı ile konuklarına rahat, samimi, lezzet dolu ve şık bir tatil vadediyor.

Uzun dönemli konaklamalar için mükemmel bir seçenek sunan 78 rezidans tatil yaşamına bambaşka bir bakış getiriyor. Bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, geniş yaşama alanları ve şık iç tasarıma sahip Barbaros Reserve Residence ve muhteşem Ege Denizine karşı konumlanmış Kempinski Residences Barbaros Bay Bodrum, lüks ve seçkin bir yaşam stilini Bodrum’un en güzel noktasında sunuyor.

Tolga Atalay

Solid Consulting Group Kurucu Başkanı & Danışman Şef

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.