Asia’s 50 Best Bars 2022 yaklaşıyor…

Bu yıl yedincisi gerçekleşecek Asia’s 50 Best Bars ödülleri 28 Nisan günü Bangkok’ta sahiplerini bulacak. Bangkok saatiyle 18.00’da gerçekleşecek ödül töreni bu yıl canlı yayınlanacak.

Asya’nın en iyi 50 barının yer aldığı 2022 listesi, içecek yazarları, eğitimciler, gazeteciler, barmenler, bar sahipleri ve yerel kokteyl meraklıları dâhil olmak üzere 220 lider tarafından oluşturuldu. Tören The World’s 50 Best Bars Facebook ve 50 Best Bars TV YouTube Kanalında canlı yayınlanacak.

Perrier’in sponsorluğundaki ödül töreni kapsamında ayrıca Roku Industry Icon, Ketel One Sustainable Bar, Disaronno Highest New Entry, London Essence Best New Opening, Nikka Highest Climber, Siete Misterios Best Cocktail Menu, Campari One To Watch and Rémy Martin Legend of the List ödülleri de açıklanacak.

Geçtiğimiz yıl listenin başını Hong Kong’da yer alan Coa Bar çekerken, 2020’nin galibi Singapur’lu Jigger and Pony bu yıl ikinci oldu. Japonya’nın en iyi barı seçilen Shingo Gokan’daki The SG Club ise üçüncü olmuştu.

Bangkok, Mandarin Oriental Hotel’de yer alan ve Tayland’ın en iyi barları listesinin son beş edisyonunda ödül alan Bamboo Bar ile uzun zamandır Asya kokteyl sahnesinde önemli bir oyuncu.

Tolga Atalay

Solid Consulting Group Kurucu Başkanı & Danışman Şef

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.